קטלוג הצמחים

קטלוג הצמחים של משתלת מלצר, מהדורה חדשה-2017.

קטלוג הצמחים של משתלת מלצר הוא הקטלוג המקיף הראשון שיצא לאור בעברית על צמחי הנוי בישראל.
הקטלוג מכיל תמונות צבעוניות של כל הצמחים ובהם ניתן לראות את הצמח משולב בגינה, בפרטיו ובמראהו הכללי. הקטלוג נוח לשימוש וקל להתמצאות, הוא מכיל כ-900 צמחים ומחולק ל- 8 קבוצות צמחים שונות. תיאורי הצמחים שבכל קבוצה מכילים מידע רב אודות כל צמח לרבות שם צמח, מין וזן בעברית ובלועזית, משפחה ומוצא.
קטלוג ייחודי זה משמש ככלי עזר לבעלי משתלות, אדריכלי נוף, מתכנני גינות, גננים, קבלני גינון, בעלי גינות ופרטיות וכל חובבי הצמחים. בנוסף הקטלוג שימושי לתלמידים לצורך לימוד הכרת צמחים, בעזרת תמונות, דרך לימוד שלרוב אינה מתאפשרת בספרות הגננית הקיימת בעברית.
המידע המובא בקטלוג כולל מידע מקצועי שימושי בעל ערך חשוב כמו תיאור הצמח, קצב צימוח, גובה ומרווחי שתילה, תנאי אור, השקיה שימושים שונים לכל צמח, תיאור העלווה, הפריחה ועונת הפריחה, כמו כן שמות האזורים בארץ שבהם אפשר לשתול את הצמח.
מציאת הצמחים בתוך הקטלוג נוחה ויעילה, קיימת אפשרות בקטלוג למצוא את הצמחים השונים לפי א-ב, לפי abc, לפי קבוצות הצמחים השונות או לפי שימושים.
כבונוס לקורא, מובאים בסוף הקטלוג טבלאות עזר למשתמש ובהן פירוט של צמחים לפי קבוצות מוגדרות כגון: צמחים חסכוניים במים, או צמחים המתאימים למצב תיכנוני מסוים, כגון צמחים להצללה מלאה או צמחים לחוף ים ועוד.
בקטלוג החדש עדכנו את רשימת הצמחים- הוצאנו מן הקטלוג מספר רב של צמחים שהפסקנו לייצר והכנסנו במקומם צמחים חדשים ואטרקטיביים יותר. כמוכן, עשינו מאמץ להרחיב את כמות המידע על הצמחים המופיעים בקטלוג, בעיקר בהיבטים החסרים כל כך בספרות הבוטנית, כגון: טיפולים, תנאי גידול וכד’.

לפרטים אודות רכישת הספר, אנא מלא/י פרטים בטופס המצורף.
*לחץ/י כאן למעבר לטופס*